Nieruchomości

Zamień nieruchomość w kapitał!

Są Państwo w posiadaniu nieruchomości, która nie generuje dochodu a jedynie koszty? A może planują Państwo inwestycję w dochodowy obiekt, ale brakuje Państwu kapitału? Zagraniczny inwestor może okazać się idealnym rozwiązaniem.

Obecnie Polska jest dla inwestorów zagranicznych niezwykle interesującym krajem, w którym dobrze ukierunkowana inwestycja w nieruchomość może przynieść inwestorowi ponadprzeciętną stopę zwrotu z inwestycji, dużo wyższą niż w Europie Zachodniej. W Polsce roczny zwrot z inwestycji z hotelu, parku handlowego czy komercyjnego biurowca potrafi wygenerować roczny zwrot na poziome 8-10%, co np. w Holandii jest już od dawna nieosiągalne. Z kolei nabycie i reaktywacja nieczynnej hali produkcyjnej przy uwzględnieniu lokalnych niskich kosztów produkcji jest dla zagranicznego inwestora przemysłowego dużą korzyścią.

Pozyskujemy inwestora dla różnych typów nieruchomości, bez względu na ich funkcję oraz fakt, czy obiekt już istnieje, czy jest dopiero w planach inwestycyjnych. Każdy zainteresowany inwestor czy nabywca jest przez nas dokładnie sprawdzany pod względem wiarygodności finansowej.

=

Nieruchomości przemysłowe

Hala produkcyjna, magazyn
=

Nieruchomości komercyjne

Budynek biurowy, park handlowy,
akademik
=

Nieruchomości turystyczne

Hotel