Jak działamy?

Współpraca i zaufanie kluczem do sukcesu

Teraz zagranicznego inwestora nie muszą Państwo szukać samemu. Dzięki przemyślanej strategii działania skutecznie docieramy do zagranicznych podmiotów poszukujących okazji inwestycyjnych w naszym kraju.

Również jeżeli planują Państwo przejęcie przedsiębiorstwa lub nieruchomości na terenie Unii Europejskiej, oferujemy Państwu kompleksowe i w pełni profesjonalne wsparcie.

Czym cechują się nasze działania?

=
Współpracujemy z zagranicznymi partnerami, głównie z UE, którzy doskonale znają tamtejszy rynek oraz posiadają sporą doświadczenie na polu współpracy z zachodnioeuropejskimi przedsiębiorstwami. Są oni w stanie skutecznie zidentyfikować i zweryfikować zarówno potencjalnego inwestora jak i dowolną firmę lub nieruchomość zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
=
Przedsiębiorstwa, które prezentujemy potencjalnym inwestorom zawsze uprzednio odwiedzamy osobiście. Dla Państwa to także okazja, by spotkać z nami bezpośrednio i przedstawiać swoje oczekiwania co do profilu potencjalnego inwestora. Podobnie nasi partnerzy działając w UE odwiedzają każde przedsiębiorstwo lub nieruchomość i tym samym weryfikują jego realną wartość.
=
Poufność informacji jest w tego typu działaniach sprawą kluczową. Dlatego aby proces akwizycji przedsiębiorstwa nie zakłócał jego funkcjonowania, zawsze zobowiązujemy się do zachowania poufności informacji. Takie same zobowiązania podpisują zainteresowani inwestorzy. Mogą mieć Państwo pewność, że Państwa plany dotyczące dokonania akwizycji zagranicą zostaną przez naszych partnerów potraktowane tak samo poufnie.
=
Działamy aktywnie. W oparciu o poszukiwany profil inwestora kontaktujemy się z potencjalnie zainteresowanymi firmami, którym przedstawiamy ofertę. W zakresie akwizycji zagranicznych wspólnie z Państwem ustalamy profil poszukiwanego przedsiębiorstwa lub nieruchomości. Następnie nas partnerzy wyszukują i typują na terenie UE podmioty i obiekty, które jak najbliżej mu odpowiadają i kontaktują się z ich właścicielami bezpośrednio.
=
Na bieżąco informujemy Państwa o postępach naszych działań. Dowiedzą się Państwo o otrzymanych zapytaniach ze strony zainteresowanych inwestorów oraz uprzedzimy, gdy w grę będzie wchodziła bezpośrednia wizyta. Poinformujemy też Państwa o każdym kolejnym wyszukanym podmiocie, który może odpowiadać Państwa oczekiwaniom.
=
Wspieramy Państwa jak i potencjalnych inwestorów przez cały czas trwania akwizycji. Chętnie doradzimy, pomożemy w negocjacjach oraz zorganizujemy profesjonalną pomoc prawną. Podobne wsparcie otrzymają Państwo od naszych partnerów w krajach UE.