Innowacje i startupy

Przekuj innowację w komercyjny sukces.

Posiadają Państwo innowacyjny produkt lub usługę, który może zrewolucjonizować branżę? Ale brakuje Państwu kapitału, by dokończyć badania rozwojowe, rozpocząć seryjną produkcję i pełną parą wejść na rynki? Idealnym rozwiązaniem może być zagraniczny inwestor.

Jakie korzyści przyniesie Państwu zaangażowanie zagranicznego inwestora?

=
Pozyskają Państwo dodatkowy kapitał niezbędny, by sfinalizować potrzebne badania rozwojowe czy sfinansować pełny proces produkcyjny.
=
Dzięki wsparciu inwestora zostaną podjęte efektywne działania marketingowe promujące Państwa produkt i usługę w regionie jak i na zagranicznych rynkach.
=
Inwestor może wzbogacić Państwa produkt i usługę o własne know-how, co podniesie ich jakość i ułatwi osiągnięcie komercyjnego sukcesu.
=
Wykorzystując własną bogatą sieć kontaktów inwestor dużo łatwiej może pozyskać dla Państwa klientów i kontrahentów, by stworzyć dla Państwa produktu lub usługi stabilną międzynarodową sieć dystrybucji.
=
Silny inwestor wśród udziałowców to także lepsza ochrona przed wrogimi działaniami konkurencji i próbami przechwycenia cennych danych.
Chętnie pozyskamy dla Państwa przedsięwzięcia właściwego inwestora. To Państwo zdecydują, czy ma być to inwestor branżowy czy finansowy. A może osoba z prywatnym kapitałem? To Państwo zdecydują, za jaką część udziałów w projekcie i na jaką wysokość inwestor mógłby dokapitalizować przedsięwzięcie. To Państwo ostatecznie zdecydują, czy przyjąć ofertę inwestora, czy ją odrzucić. My chętnie pomożemy w negocjacjach i doradzimy.